Pildid puuduvad
Müükhouse
House with Pool Project in Sa Pobla
183 000 €
1076 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
170 m²
Elamispind
108 m²
Krunt
Kirjeldus
This property is a house project with a licence to build, featuring a two-bedroom layout with two full bathrooms. The design includes a swimming pool and landscaped areas, with a focus on maximizing natural light. Located in Sa Pobla, the site benefits from excellent connectivity to nearby towns and beaches.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
28 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.