Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. House with Pool in Saint-André

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 8
Maja

House with Pool in Saint-André

299 000 €
3518 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 26. mai 2026

4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
558 m²
Krunt
10 m²
Terrass

Kirjeldus

This house features three bedrooms, a bathroom, and a kitchen. It includes a 10 m² veranda and a 35 m² living room with access to a garden and pool. The property is located in a peaceful and convenient area of Saint-André, close to local amenities and with easy access to the coast.

Ehitusaasta1974
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
KütePööratav kliima

Lisaomadused

Aed
Bassein
Konditsioneer
Parkla
Sisustatud köök

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 26. mai 2026
Alghind305 000 €3588 € /m²
Muutus-6000 €-2.0%
Praegune299 000 €3518 € /m²
305 000 €299 000 €26. mai10. juuni
26. mai 2026305 000 €3588 € /m²Algne
10. juuni 2026299 000 €3518 € /m²-2.0%

Energiatõhusus

Energiaklass

156 kWh/m²/a
C
Class C: 156 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

13 kg CO²/m²/a
C
Class C: 13 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
72 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
15 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
5 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
6 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Elutuba - House with Pool in Saint-André

living room

Köök - House with Pool in Saint-André

kitchen

Magamistoad - House with Pool in Saint-André

bedroom

Söögituba - House with Pool in Saint-André

dining room

Bassein - House with Pool in Saint-André

pool area

Aed - House with Pool in Saint-André

garden

Aed - House with Pool in Saint-André

garden

Magamistoad - House with Pool in Saint-André

bedroom

House with Pool in Saint-André
299 000 €3518 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor