Müükhouse
House with Pool in Le Boulou
316 000 €
3160 €/m²
4
Toad kokku
100 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house is located in a quiet and sought-after area of Le Boulou. It features a bright living space of approximately 37 m² with access to a 20 m² veranda, an independent kitchen with a pass-through to the dining area, and a bathroom with an Italian shower. The property includes a secure pool, a garage with mezzanine and motorised door, and a garden shed.
Ehitusaasta1998
OmandTäis
Lisaomadused
Bassein
Konditsioneer
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: eraimmobilier.com, maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
95 kWh/m²/yrB
Class B — 95 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
67 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla

House with Pool in Le Boulou
316 000 €
3160 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.