Müükhouse
House with Pool in Fortschwihr
699 000 €
3177 €/m²
6
Toad kokku
220 m²
Elamispind
1100 m²
Krunt
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom house features a heated pool and a terrace. The property includes a garden and a large basement with a garage for up to three cars, situated in a quiet environment.
Ehitusaasta2004
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
50 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalArst
4 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmPhoto Tour

House with Pool in Fortschwihr
699 000 €
3177 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Contact Immo
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.