One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. House with Pool in Bourges
1 / 18
MüükMaja

House with Pool in Bourges

292 000 €
1759 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
166 m²
Elamispind
1357 m²
Krunt
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This house features five bedrooms, two bathrooms, and a recently added pool. It is located in a quiet area on the route de la Chapelle, with a closed and wooded garden, a terrace, and an independent garage. The property is well-maintained with double glazing and gas heating, offering a comfortable living environment.

SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
KüteGaas

Lisaomadused

Aed
Bassein
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

126 kWh/m²/a
C
Class C: 126 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

26 kg CO²/m²/a
C
Class C: 26 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
4 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
5 km

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Söögituba - House with Pool in Bourges

dining room

Bassein - House with Pool in Bourges

pool area

Köök - House with Pool in Bourges

kitchen

Vannitoad - House with Pool in Bourges

bathroom

Magamistoad - House with Pool in Bourges

bedroom

Söögituba - House with Pool in Bourges

dining room

Söögituba - House with Pool in Bourges

dining room

Söögituba - House with Pool in Bourges

dining room

Köök - House with Pool in Bourges

kitchen

Magamistoad - House with Pool in Bourges

bedroom

Elutuba - House with Pool in Bourges

living room

Magamistoad - House with Pool in Bourges

bedroom

Vannitoad - House with Pool in Bourges

bathroom

Aed - House with Pool in Bourges

garden

Bassein - House with Pool in Bourges

pool area

Elutuba - House with Pool in Bourges

living room

Magamistoad - House with Pool in Bourges

bedroom

Bassein - House with Pool in Bourges

pool area

House with Pool in Bourges
292 000 €
1759 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Bien'ici
Avaldaja
Proprietes Privees - Sylvain COLLOT
Viide: 455688COS
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.