Müükhouse
House with Pool and Garden in Ay-sur-Moselle
390 000 €
2635 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
148 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom house features a recently renovated kitchen and a modern bathroom. The property includes a private garden with a west-facing orientation, offering a view over the fields, and a semi-entrenched pool. The house is located in a sought-after area near amenities and motorway access, with recent updates to the façade and windows.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
3 kmLennujaam
28 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.