Pildid puuduvad
Müükhouse
House with Piscinable Garden in Exincourt
112 000 €
1750 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
64 m²
Elamispind
800 m²
Krunt
800 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom house features a bright living room, three functional bedrooms, and a basement with a garage and 25 m² cellar. The property includes a south-facing balcony, a terrace, and a 800 m² piscinable garden. Located in a quiet area, it is within 5 minutes of the A36 and local shops.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.