Norra
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Norra
  3. House with Panoramic Views in Eidsbotn
1 / 5
MüükMaja

House with Panoramic Views in Eidsbotn

Hind päringul

One Place'is esimest korda nähtud: 13. aug 2026

Eidsbotnvegen, 7603 Levanger
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This house offers panoramic views and is located in Eidsbotn with a high standard of living. It features multiple outdoor spaces with good sun exposure, a spacious garage, and parking on the property. The main house includes 4 or 5 bedrooms, 2 bathrooms, a guest toilet, and a utility room.

OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Järvevaade
Mägivaade
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: finn.no

Asukoht

Eidsbotnvegen, 7603 Levanger
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Raudteejaam
2,2 km6 min
Lennujaam
35 km1.5h

Haridus

Lasteaed
550 m8 min
Raamatukogu
2,2 km6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,1 km18 min
Toidupood
2,5 km7 min
Restoran
1,9 km30 min
Pank
950 m15 min

Tervishoid

Apteek
1,2 km18 min
Arst
1,0 km16 min
Haigla
1,6 km24 min

Vaba aeg ja loodus

Park
1,7 km26 min
Rand
850 m14 min

Keskkond

Raudtee
1,3 km21 min
Kuulutuse allikad
Finn NoFinn NoAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Lokalmegleren & Partners Levanger
Simen Børseth Fostad
Viide: 442853152

Photo Tour

Õhuvaade - House with Panoramic Views in Eidsbotn

facade

Õhuvaade - House with Panoramic Views in Eidsbotn

facade

Õhuvaade - House with Panoramic Views in Eidsbotn

facade

Elutuba - House with Panoramic Views in Eidsbotn

living room

Õhuvaade - House with Panoramic Views in Eidsbotn

facade

House with Panoramic Views in Eidsbotn
Hind kokkuleppel
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Eidsbotnvegen, 7603 Levanger
Levanger · 4 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor