Müükhouse
House with Loire View in Angers
165 075 €
1205 €/m²
4
Toad kokku
137 m²
Elamispind
326 m²
Krunt
326 m²
Aed
Kirjeldus
This house features two bedrooms, one bathroom, and two separate WC facilities. It offers a kitchen-diner and living room with a view of the Loire, alongside a bedroom with a terrace facing the river. The property includes a large attic space, a spacious bathroom, two cellars, and a 326 m² garden.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
139 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
6 kmKeskkool
6 kmÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond

House with Loire View in Angers
165 075 €
1205 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Maison Blanche Angers
Viide: EP-1778-MAISON-BLANCHE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 187 440 € | 1378 € / m² | Algne |
| 17. sept 2025 | 181 050 € | 1331 € / m² | -3.4% |
| 19. veebr 2026 | 171 200 € | 1250 € / m² | -5.4% |
| 22. mai 2026 | 165 075 € | 1205 € / m² | -3.6% |