One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Horvaatia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Horvaatia
  3. House with Large Plot in Gunja
MüükMaja

House with Large Plot in Gunja

Alates 11 188 €
Graničarska ulica
8018 m²
Krunt

Kirjeldus

This house is located on Graničarska ulica in Gunja and features a large plot of 8,018 m². The property is available through an electronic public auction, with bidding starting on 16 September 2026. It is situated in a residential area, offering ample outdoor space.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: drazba.net

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Graničarska ulica
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
1,7 km27 min
Raudteejaam
1,1 km17 min
Lennujaam
47 km2.0h

Haridus

Lasteaed
1,6 km24 min
Ülikool
1,8 km28 min
Raamatukogu
1,7 km26 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,7 km26 min
Toidupood
1,6 km24 min
Restoran
1,4 km22 min
Pank
1,7 km27 min

Tervishoid

Apteek
2,0 km5 min
Arst
700 m11 min
Haigla
1,6 km25 min
Veterinaaria
2,6 km7 min

Vaba aeg ja loodus

Park
500 m7 min
Rand
10 km27 min

Keskkond

Raudtee
1,1 km17 min

Photo Tour

House with Large Plot in Gunja
House with Large Plot in Gunja
11 188 €
Meeldib? Võta ühendust
Drazba Net
Avaldaja
Drazba.net
Asukoht
Graničarska ulica
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.