Müükhouse
House with Large Garden in Saint-Trojan-les-Bains
343 800 €
2585 €/m²
5
Toad kokku
133 m²
Elamispind
1393 m²
Krunt
1393 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom house features a spacious living area and a home office. The property sits on a large 1,393 m² garden with no overlooking neighbours, located near the forest in Saint-Trojan-les-Bains.
Ehitusaasta1976
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
29 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
26 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
29 kmPank

living room
House with Large Garden in Saint-Trojan-les-Bains
343 800 €
2585 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Guy Hoquet Dolus D'oleron
Viide: 12118
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 430 500 € | 3237 € / m² | Algne |
| 7. sept 2025 | 399 000 € | 3000 € / m² | -7.3% |
| 24. dets 2025 | 367 500 € | 2763 € / m² | -7.9% |
| 2. apr 2026 | 343 800 € | 2585 € / m² | -6.4% |