Müükhouse
House with Large Garden in Dausse
160 000 €
2623 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
61 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom house features a large garden and a balcony with views of the park and parking area. The property includes a garage, cellar, and storage room, situated in a peaceful, green setting near a charming river.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
197 kWh/m²/yrD
Class D — 197 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
7 kmLennujaam
56 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
7 kmKeskkool
6 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
7 kmToidupood
6 kmRestoran
6 kmPank
7 kmTervishoid
Arst
7 kmHaigla
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
20 kmKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour

House with Large Garden in Dausse
160 000 €
2623 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Jerome COUZY et Caroline MARCHIOL
BRING'S-Réseau et agence immobilière Paris
Viide: 3964--.
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.