Müükhouse
House with Garden near Centre-Ville, Gueugnon
88 000 €
1443 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
61 m²
Elamispind
650 m²
Krunt
Kirjeldus
This 61 m² house, located near the town centre, includes a ground floor with an entrance, living room, dining room, kitchen, bedroom, and bathroom with toilet. The first floor features an additional bedroom and an attic space suitable for conversion. The property also includes a garage, cellar, and a closed garden.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
14 kmLennujaam
112 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
35 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.