Müükhouse
House with Garden in Jalhay
600 000 €
2643 €/m²
Avenue Fernand Jérôme 40, 4845 JALHAY, BE
4
Magamistoad
1
Vannitoad
227 m²
Elamispind
7720 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house was built in 1993 and features a private garden. The property includes parking and is situated on a 7,720 m² plot. It has an energy efficiency rating of C.
Ehitusaasta1993
Korrust4
Lisaomadused
Aed
Kamin
Metsavaade
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
210 kWh/m²/yrC
Class C — 210 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue Fernand Jérôme 40, 4845 JALHAY, BE
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
46 km2.0hHaridus
Lasteaed
7 km19 minAlgkool
9 km24 minKeskkool
4 km10 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
3 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,7 km27 minToidupood
2,3 km6 minRestoran
1,1 km17 minKaubanduskeskus
20 km52 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
2,2 km6 minArst
5 km13 minHaigla
9 km24 minVeterinaaria
2,0 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
2,5 km6 minRand
12 km31 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
3 km8 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue Fernand Jérôme 40, 4845 JALHAY, BE
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.