Läti
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Läti
  3. House with Garden in Imanta, Riga
1 / 4
MüükMaja

House with Garden in Imanta, Riga

229 000 €
1908 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 24. juuli 2026

Imanta, Rīga
8
Toad kokku
120 m²
Elamispind
2135 m²
Krunt

Kirjeldus

This property is a two-storey house with a garden and garage. It includes amenities such as city water, electricity, sewage, and a gas connection nearby. The location offers good access to various public transport options, including a train, as well as shops, kindergartens, and schools, with a 15-20 minute drive to Riga city centre or Jūrmala.

Lisaomadused

Aed
Kamin
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: ss.lv

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Imanta, Rīga
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
140 m2 min
Raudteejaam
250 m4 min
Lennujaam
1,5 km23 min

Haridus

Lasteaed
300 m5 min
Ülikool
1,5 km24 min
Raamatukogu
600 m9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
350 m5 min
Toidupood
120 m2 min
Restoran
300 m5 min
Pank
850 m13 min

Tervishoid

Apteek
350 m5 min
Arst
350 m6 min
Haigla
4 km11 min
Veterinaaria
700 m11 min

Vaba aeg ja loodus

Park
350 m5 min
Rand
1,9 km30 min

Keskkond

Raudtee
180 m3 min
Kuulutuse allikad
Ss LvSs LvAvaneb uuel vahekaardil
Viide: bcmgim

Photo Tour

Aed - House with Garden in Imanta, Riga

garden

Aed - House with Garden in Imanta, Riga

garden

Aed - House with Garden in Imanta, Riga

garden

Plaan - House with Garden in Imanta, Riga
House with Garden in Imanta, Riga
229 000 €1908 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Imanta, Rīga
Rīga · 120 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor