Müükhouse
House with Garden and Village View in Schaltin
299 000 €
2492 €/m²
Rue du Tige 49, 5364 Schaltin
3
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
935 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom house is located in a verdant setting with a clear view of the village. It features a heated veranda, a well-equipped kitchen, and a recent Vaillant condensing boiler installed in 2025. The property includes a double garage and a fireplace, with double-glazed windows and a garden on a 935 m² plot.
SeisukordHea
Korrust1
Energiaklass
259 kWh/m²/yrD
Class D — 259 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue du Tige 49, 5364 Schaltin
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m9 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
46 km2hHaridus
Lasteaed
4 km10 minKeskkool
10 km25 minÜlikool
22 km56 minRaamatukogu
7 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km12 minToidupood
4 km9 minRestoran
2,5 km6 minPank
6 km17 minTervishoid
Apteek
4 km9 minArst
2,8 km7 minHaigla
16 km41 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
11 km27 minKeskkond
Suurem tee
3,0 km8 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.