Müükhouse
House with Garden and Potential in Weywertz
255 000 €
1457 €/m²
Weddemer Weg 9, 4750 Weywertz
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
175 m²
Elamispind
418 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom house, with an additional attic space, is located on a 630 m² plot in Weywertz. Constructed in 1950, it features a recently updated kitchen and electrical system, double-glazed windows, and a fuel oil heating system. The property includes a garden, basement, and both indoor and outdoor parking spaces.
Ehitusaasta1950
SeisukordHea
Korrust3
Energiaklass
251 kWh/m²/yrE
Class E — 251 kWh/m²/yr
Asukoht
Weddemer Weg 9, 4750 Weywertz
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
20 km53 minLennujaam
59 km2.6hHaridus
Lasteaed
4 km10 minAlgkool
4 km10 minKeskkool
17 km43 minÜlikool
11 km28 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,9 km7 minToidupood
2,5 km7 minRestoran
300 m5 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
400 m6 minHaigla
10 km25 minVeterinaaria
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
3 km9 minKeskkond
Raudtee
5 km13 minPhoto Tour

Asukoht
Weddemer Weg 9, 4750 Weywertz
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.