Müükhouse
House with Garden and Dependencies in Bourges
124 000 €
1797 €/m²
3
Magamistoad
1
Vannitoad
69 m²
Elamispind
406 m²
Krunt
300 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom house, located in the Turly district of Bourges, features a veranda leading to a utility room. The ground floor includes an entrance, a fitted kitchen, a bright living room, a separate WC, and storage space. Upstairs, a small landing leads to three bedrooms, two with storage, and a bathroom. The garden area is approximately 300m², with a 16m² garage and a small 5m² outbuilding w...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
179 kWh/m²/yrD
Class D — 179 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
38 kg CO²/m²/yrD
Class D — 38 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.