Müükhouse
House with Garage in Elburgo/Burgelu
250 000 €
871 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
287 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom house, located in Elburgo/Burgelu, features two bathrooms and a kitchen. The property includes a patio and a garage, situated in a quiet rural community with nearby services. The house is within a 10-minute drive of Vitoria and requires renovation.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
54 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
4 kmRestoran
3 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.