Müükhouse
House with Garage in Crêches-sur-Saône
295 000 €
3172 €/m²
4
Toad kokku
93 m²
Elamispind
916 m²
Krunt
Lõuna
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house includes a garage and a fireplace. The property benefits from a south-facing orientation and a 916 m² plot. It is located in Crêches-sur-Saône.
Ehitusaasta1990
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
33 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
8 kmVeterinaaria

House with Garage in Crêches-sur-Saône
295 000 €
3172 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Réseau Immo-Diffusion.fr
Viide: id-UBW181746-1705
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.