One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. House Plot with Development Potential in Sagunto
MüükMaja

House Plot with Development Potential in Sagunto

174 000 €
672 €/m²
8
Toad kokku
1
Vannitoad
259 m²
Elamispind

Kirjeldus

This property is a house plot located in a strategic area of Sagunto, featuring a commercial zone nearby. The plot allows for the construction of a two-storey house with an attic, with a facade of 10 metres and a depth of 25 metres. The conservation state is very good, offering a unique opportunity for development.

SeisukordSuurepärane
OmandTäis

Lisaomadused

Aed

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Lennujaam
111 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
69 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - House Plot with Development Potential in Sagunto
House Plot with Development Potential in Sagunto
174 000 €
672 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Fotocasa
Avaldaja
INMOBILIARIA ARCOS
Viide: 115-MC60236LOL
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.