Müükapartment
Honthorstlaan 318 Alkmaar
289 000 €
4379 €/m²
Honthorstlaan 318, Alkmaar
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
66 m²
Elamispind
Kirjeldus
Wonen met comfort en licht op een fijne locatie in Alkmaar! Aan de Honthorstlaan 318, op de tweede verdieping, te bereiken via de lift of trap, bieden wij dit verzorgde en instapklare appartement van circa 66 m² aan. Ideaal voor starters, stellen of kleine gezinnen. De woning beschikt over twee slaapkamers en is praktisch ingedeeld met een prettige lichtinval in alle ruimtes. De moderne IKEA-k...
Ehitusaasta1965
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: makelaarsland.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Honthorstlaan 318, Alkmaar
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
600 m10 minPank
900 m15 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
800 m12 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
1,6 km26 minKeskkond
Raudtee
300 m4 minPhoto Tour

Asukoht
Honthorstlaan 318, Alkmaar
Täpne asukoht