Müükhouse
Historic-Style House with Pool in Ennery
580 000 €
2929 €/m²
8
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
198 m²
Elamispind
915 m²
Krunt
915 m²
Aed
Kirjeldus
This eight-room property features four bedrooms, one bathroom, and one shower room, with a contemporary reinterpretation of its historic charm. The ground floor includes a 44 m² reception room with a monumental stone fireplace and a 16 m² office in a vaulted cellar. The garden, enclosed by stone walls, features a private pool and a fish pond.
Energiaklass
192.7 kWh/m²/yrD
Class D — 192.7 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
37 kg CO²/m²/yrD
Class D — 37 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
29 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.