Müükhouse
Historic Rustico with Garden in Sacile
30 000 €
120 €/m²
Via G. Padernelli, Sacile
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
250 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This rustic property, dating back to 1700, is located in the heart of Sacile. It features a ground-floor layout with a living room, bedroom, and bathroom, alongside a balcony and a terrace. The property includes a private garden, a versatile second room, a garage, and an external parking space, offering a unique blend of historical charm and functional space.
Ehitusaasta1970
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,1 km5 minRaudteejaam
2,1 km5 minLennujaam
40 km1.7hHaridus
Lasteaed
1,3 km20 minKeskkool
15 km39 minÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
2,1 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km26 minToidupood
2,1 km5 minRestoran
1,0 km16 minPank
1,6 km25 minTervishoid
Apteek
1,9 km30 minArst
2,5 km7 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km20 minRand
8 km22 minKeskkond
Suurem tee
400 m6 minRaudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.