Müükapartment
Historic Property with Exploitable Space in Champagne
850 000 €
966 €/m²
880 m²
Elamispind
Kirjeldus
This characterful property, located in the heart of the Montagne de Reims, offers approximately 250 m² of habitable space, with additional amenable cellars and attics. The site includes nearly 880 m² of exploitable space, ideal for ambitious projects such as a boutique hotel or oenotourism activities. The location is strategic for businesses seeking to capitalize on the region's tourism appeal.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
100 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
16 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
51 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.