Müükapartment
Historic Apartment with Park View in Bougival
695 000 €
4427 €/m²
78380, Bougival
6
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
157 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a large reception room with a fireplace and views over a tree-lined park. The property includes an open-plan kitchen, two bathrooms, a 10 m² cave, and two parking spaces, located near shops and train stations with direct links to Paris.
Ehitusaasta1900
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 3
Asukoht
78380, Bougival
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
900 m15 minMetroopeatus
7 km19 minLennujaam
20 km53 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minAlgkool
300 m5 minKeskkool
500 m8 minÜlikool
4 km9 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1000 m15 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minKaubanduskeskus
3 km8 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
300 m5 minHaigla
1,7 km26 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Asukoht
78380, Bougival
Täpne asukohtHindade ajalugu