Müükhouse
7-room house in Ryslinge
1 695 000 DKK
9162 DKK/m²
Hesselhavevej 22, 5856 Ryslinge
7
Toad kokku
185 m²
Elamispind
862 m²
Krunt
Ehitusaasta1969
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Hesselhavevej 22, 5856 Ryslinge
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
0 m1 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
3 km8 minRestoran
3 km9 minPank
3 km9 minTervishoid
Apteek
3 km9 minArst
6 km15 minHaigla
19 km48 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
3 km9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.