Müükother
3-room property in SJUSJØEN
4 900 000 NOK
57 647 NOK/m²
Nattrudstillia 16, 2612 SJUSJØEN
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
Ehitusaasta2006
Korrus1
Asukoht
Nattrudstillia 16, 2612 SJUSJØEN
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Lennujaam
101 km4.4hHaridus
Lasteaed
4 km10 minÜlikool
18 km47 minRaamatukogu
15 km38 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km10 minTervishoid
Haigla
15 km39 minVaba aeg ja loodus
Rand
12 km31 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.