Müükapartment
Haussmannian Apartment for Renovation in Paris 9th
1 100 000 €
11 597 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
94,8 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located in the Faubourg Montmartre / La Fayette area of Paris 9th, offers a central and dynamic position near the Poissonnière metro and the Grands Boulevards. The property, situated on the fourth floor of a 1870 Haussmannian building, features a spacious living room, a separate kitchen, a parent bedroom with two large windows, two additional bedrooms, a bathroom, and a separate WC...
Ehitusaasta1870
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.