Müükhouse
Ground Floor House with Terrace in Cristo Rey
435 000 €
3152 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
138 m²
Elamispind
138 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom ground floor house features a private terrace. The property is adapted for wheelchair access and includes built-in wardrobes in both bedrooms. It is situated in Cristo Rey, with all amenities within walking distance.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
26 kmÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalRand
17 kmKeskkond

bedroom
Ground Floor House with Terrace in Cristo Rey
435 000 €
3152 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
INSER PROPIEDADES
Viide: 132461966
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.