Müükhouse
Ground Floor House with Pool near Puy-l'Évêque
180 200 €
1767 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
102 m²
Elamispind
2995 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom ground floor house offers a living room with an open-plan kitchen and a heated swimming pool on a 2,995 m² garden with fruit trees. The property is located in a quiet, green setting near Puy-l'Évêque. It includes a utility room and a separate WC, with electric radiators for heating.
Ehitusaasta1985
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
249 kWh/m²/yrD
Class D — 249 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
16 kmLennujaam
59 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
34 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
14 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 212 000 € | 2078 € / m² | Algne |
| 6. aug 2025 | 199 280 € | 1954 € / m² | -6.0% |
| 15. mai 2026 | 180 200 € | 1767 € / m² | -9.6% |