Müükhouse
Ground Floor House with Pool in Collias
297 000 €
3759 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
79 m²
Elamispind
669 m²
Krunt
20 m²
Terrass
Kirjeldus
This single-storey house features two bedrooms, one bathroom, and a separate WC. It includes a 20 m² terrace, a recent 19 m² pool, and a 669 m² enclosed, wooded garden with potential views of the Duché d'Uzès. The property is located in a quiet, sought-after area of Collias, 12 km from Uzès and 25 km from Nîmes, with a spacious, east-facing living area of 47 m².
Ehitusaasta2005
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
98 kWh/m²/yrB
Class B — 98 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
16 kmLennujaam
58 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
4 kmKeskkool
7 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
29 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
6 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.