Müükhouse
Ground Floor House with Garden in Céreste
233 000 €
2648 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
88 m²
Elamispind
841 m²
Krunt
Kirjeldus
This ground floor house offers approximately 88 m² of living space, including a spacious double living area of over 40 m², a kitchen, two bedrooms, and a bathroom. The property features several outbuildings, such as an independent studio with shower and toilet, a garage, a workshop, and a summer kitchen. It is situated on an 840 m² enclosed garden, close to the village centre and local amenities.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
377 kWh/m²/yrF
Class F — 377 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
32 kg CO²/m²/yrD
Class D — 32 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
54 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
14 kmÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
15 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
13 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.