Müükapartment
Ground Floor Flat with Terrace in El Vellón
149 900 €
2271 €/m²
calle Calvario, El Vellón
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
66 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Edel
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom ground floor flat features a spacious living-dining area with south-western orientation, an independent kitchen with a terrace, and a full bathroom. It includes a garage on the same building and is equipped with electric heating and double-glazed windows. Located in a quiet residential area with easy access to the N-1, the property is in good condition.
Ehitusaasta2007
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
1 kWh/m²/yrD
Class D — 1 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrD
Class D — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
calle Calvario, El Vellón
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
21 km56 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
20 km53 minRaamatukogu
3,0 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,8 km7 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m5 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
500 m8 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
31 km1.4hKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.