Müükapartment
Ground Floor Apartment with Terrace in Rédange
281 600 €
4290 €/m²
Rédange
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
65.64 m²
Elamispind
37.71 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the ground floor of a new residence. It features a terrace of 37.71 m², a south-facing orientation, and views of greenery. The property includes a lift and internet access.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
Korrus0
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m10 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
23 km1hHaridus
Lasteaed
1,4 km22 minAlgkool
2,8 km7 minKeskkool
1,3 km21 minÜlikool
2,1 km5 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,7 km26 minToidupood
1,5 km23 minRestoran
1,6 km25 minKaubanduskeskus
9 km23 minPank
1,9 km31 minTervishoid
Apteek
1,7 km26 minArst
1,7 km27 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
24 km1.1hKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

facade

facade

Ground Floor Apartment with Terrace in Rédange
281 600 €
4290 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
BARNES Luxembourg
Viide: 84385025
Asukoht
Rédange
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.