Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo
1 / 15
MüükKorterEsimesel korruselStuudio

Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

139 000 €
2242 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 6. mai 2026

Varedo
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
62 m²
Elamispind

Kirjeldus

This ground floor apartment features two bedrooms and one bathroom, with a recently ristrutturato interior. The open plan living area combines the living room and kitchen, benefiting from multiple windows that provide ample natural light. The apartment is located in a quiet, well-serviced area, offering easy access to local amenities and an elevator for convenience.

Ehitusaasta2000
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0 / 3
KüteGaas

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tempocasa.it, wikicasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Varedo
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
180 m3 min
Raudteejaam
500 m8 min
Metroopeatus
8 km21 min
Lennujaam
17 km44 min

Haridus

Lasteaed
300 m5 min
Keskkool
13 km35 min
Ülikool
8 km21 min
Raamatukogu
400 m6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
30 m1 min
Toidupood
180 m3 min
Restoran
200 m3 min
Pank
300 m5 min

Tervishoid

Apteek
450 m7 min
Arst
200 m3 min
Haigla
2,7 km7 min
Veterinaaria
450 m7 min

Vaba aeg ja loodus

Park
50 m1 min
Rand
15 km39 min

Keskkond

Raudtee
450 m7 min
Kuulutuse allikad
TempocasaTempocasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Tempocasa Cesano Maderno
Giuseppe Cultrera
Viide: VB705

Photo Tour

Söögituba - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

dining room

Söögituba - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

dining room

Magamistoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bedroom

Magamistoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bedroom

Vannitoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bathroom

Söögituba - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

dining room

Söögituba - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

dining room

Vannitoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bathroom

Magamistoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bedroom

Magamistoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bedroom

Vannitoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bathroom

Magamistoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bedroom

Magamistoad - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo

bedroom

Plaan - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo
Plaan - Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo
Ground Floor Apartment with Open Plan in Varedo
139 000 €2242 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Varedo
62 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor