Müükapartment
Ground Floor Apartment with Garden in Passignano
259 000 €
1282 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
202 m²
Elamispind
Kirjeldus
This ground floor apartment features four bedrooms, three bathrooms, and an open-plan kitchen. It includes a private garden, garage, and a terrace, with independent access. Located near local amenities in Passignano sul Trasimeno.
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
10 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.