Müükapartment
Ground-Floor Apartment with Garden in Mérignac Centre
227 900 €
3998 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
57 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located in a secure, recent residence near the centre of Mérignac. The property features a separate fitted kitchen, a 55 m² terrace, and a 47 m² west-facing garden without overlooking. It includes a parking space in the underground garage and is accessible to people with reduced mobility.
Ehitusaasta2015
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0 / 4
KüteGaas
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 249 900 € | 4384 € / m² | Algne |
| 21. märts 2026 | 227 900 € | 3998 € / m² | -8.8% |