Müükapartment
Ground Floor Apartment with Garden in Legnano
147 000 €
2162 €/m²
Via Ciro Menotti 170, Legnano
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom apartment, located on the ground floor, features a private garden and is situated in a quiet area of Legnano, close to essential services and the local hospital. The property includes a partially furnished living space with a modern, functional open-plan kitchen, a bedroom, and a windowed bathroom with a shower. Additional amenities include a cellar and a single parking space, wit...
Ehitusaasta1994
SeisukordVäga hea
Korrus0
Asukoht
Via Ciro Menotti 170, Legnano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
12 km30 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minKeskkool
23 km1hÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
2,0 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
1,5 km24 minRestoran
600 m10 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
2,0 km5 minHaigla
1,2 km18 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,9 km7 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
1,0 km16 minPhoto Tour

garden
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.