Müükapartment
Ground Floor Apartment with Garden in Klei
365 000 €
3476 €/m²
Antwerpsesteenweg 46, 2830 Willebroek
2
Magamistoad
1
Vannitoad
105 m²
Elamispind
Kirjeldus
This ready-to-move-in ground floor apartment features two bedrooms and one bathroom. The modern living space includes an open-plan kitchen and a spacious, well-lit living area with direct access to a private garden and terrace. The property benefits from a central location between Antwerp and Brussels, with free parking and excellent energy efficiency (EPC score A).
Ehitusaasta2015
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus0 / 3
Energiaklass
35 kWh/m²/yrA
Class A — 35 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Antwerpsesteenweg 46, 2830 Willebroek
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
20 km53 minHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minKeskkool
14 km37 minÜlikool
3,0 km8 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
500 m8 minRestoran
100 m2 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
500 m7 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
12 km30 minKeskkond
Suurem tee
700 m11 minRaudtee
900 m15 minPhoto Tour

Asukoht
Antwerpsesteenweg 46, 2830 Willebroek
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.