Müükapartment
Ground Floor Apartment with Garden in Comacchio
99 000 €
1800 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
55 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This ground floor apartment, located in the heart of Lido Estensi, features two bedrooms, including a master bedroom and a second room with a bunk bed, and one bathroom with a large shower. The living area is bright and welcoming, with a well-equipped kitchenette. The property benefits from west-facing orientation and is set in a well-maintained communal garden, offering a relaxing environment. Am...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
24 kmLennujaam
76 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
5 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.