Müükapartment
Ground Floor Apartment with Garden in Borgoricco
185 000 €
1779 €/m²
Via Sant'Anna, 75, 35010 Borgoricco, Padova
3
Toad kokku
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
240 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom ground floor apartment features a private garden of 240 m². The property includes a garage with cellar, situated in the centre of Borgoricco with convenient access to local services.
Ehitusaasta2007
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0 / 2
KüteGaas
Lisaomadused
Konditsioneer
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Via Sant'Anna, 75, 35010 Borgoricco, Padova
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,6 km7 minRaudteejaam
1,5 km23 minLennujaam
22 km58 minHaridus
Lasteaed
1,9 km30 minKeskkool
27 km1.2hÜlikool
14 km36 minRaamatukogu
2,9 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
4 km10 minRestoran
300 m4 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
1,9 km30 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
6 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
12 km30 minKeskkond
Raudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.