Pildid puuduvad
Müükapartment
Ground Floor Apartment with Garage in Lizzano
68 000 €
591 €/m²
Via Don Giovanni Bosco, Lizzano
5
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
115 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This ground floor apartment offers approximately 115 sq ft, comprising an entrance, living/dining room, kitchen, two bedrooms, and two bathrooms. It includes a private garage and is located centrally, close to Piazza Matteotti. The property is part of a two-storey building.
Korrus0 / 2
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrG
Class G
Asukoht
Via Don Giovanni Bosco, Lizzano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
6 km16 minRaudteejaam
15 km38 minLennujaam
100 km4.3hHaridus
Lasteaed
9 km23 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
7 km19 minRestoran
3 km9 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
8 km21 minArst
8 km22 minHaigla
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
7 km18 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.