Müükapartment
1-bedroom apartment in Mortsel
199 000 €
4326 €/m²
Sint-Benedictusstraat 63, 2640 Mortsel
1
Magamistoad
1
Vannitoad
46 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Korrus0 / 3
Asukoht
Sint-Benedictusstraat 63, 2640 Mortsel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
600 m9 minMetroopeatus
5 km14 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
1,7 km27 minKeskkool
5 km13 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
500 m8 minRestoran
400 m6 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
100 m1 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,6 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
9 km23 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Sint-Benedictusstraat 63, 2640 Mortsel
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.