Müükapartment
2-room apartment in Amsterdam
475 000 €
9500 €/m²
Govert Flinckstraat 146 3
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Ehitusaasta1881
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pararius.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Govert Flinckstraat 146 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
2,0 km31 minMetroopeatus
100 m2 minLennujaam
7 km19 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minKeskkool
400 m7 minÜlikool
500 m7 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
400 m7 minHaigla
1,5 km24 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km12 minKeskkond
Raudtee
1,5 km24 minPhoto Tour

Asukoht
Govert Flinckstraat 146 3
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.