Müükhouse
6-room house in Odder
995 000 DKK
7158 DKK/m²
Gosmervej 108, Halling, 8300 Odder
6
Toad kokku
139 m²
Elamispind
775 m²
Krunt
Ehitusaasta1905
Asukoht
Gosmervej 108, Halling, 8300 Odder
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,1 km17 minLennujaam
48 km2.1hHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minÜlikool
18 km46 minRaamatukogu
7 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,9 km7 minToidupood
5 km14 minRestoran
2,9 km8 minTervishoid
Apteek
7 km17 minArst
5 km14 minHaigla
21 km55 minVeterinaaria
6 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
2,0 km31 minRand
5 km12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.