Müükhouse
3-room house in Rødding
1 395 000 DKK ≈ 186 679 €
8353 DKK/m² ≈ 1118 €/m²
Gastrupvej 10, 6630 Rødding
3
Toad kokku
167 m²
Elamispind
1095 m²
Asukoht
Gastrupvej 10, 6630 Rødding
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
8 km20 minRaudteejaam
29 km1.3hLennujaam
38 km1.6hHaridus
Lasteaed
3 km9 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
4 km10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km9 minToidupood
4 km9 minRestoran
4 km9 minPank
8 km21 minTervishoid
Apteek
3 km9 minArst
3 km9 minHaigla
11 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
3 km8 minRand
24 km1.0hPhoto Tour

Asukoht
Gastrupvej 10, 6630 Rødding
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.