Müükapartment
Garden Flat in Mazargues, Marseille
420 000 €
6000 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
56 m²
Krunt
56 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom garden flat is located in a secure residence in Mazargues-La Seigneurie, Marseille. The property features a modern, high-end kitchen open to the living room/dining area, with access to a private 56 m² garden. Additional amenities include three private parking spaces, one outdoor and two underground, and the building is equipped with an elevator.
SeisukordVäga hea
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmMetroopeatus
5 kmLennujaam
27 kmHaridus
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.