Müükhouse
GAGNY EPOQUE
349 000 €
4106 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
85 m²
Elamispind
447 m²
Krunt
Kirjeldus
GAGNY EPOQUE GAGNY ÉPOQUE PAVILLON INDÉPENDANT de 85 M² sur 447M² DE TERRAIN Entrée - Cuisine - Double Séjour - 3 Chambres dt une en rdc - Salle de bain - Wc S/s Tot : Buanderie - Chaufferie - Cave - Emplacement véhicule QUARTIER PAVILLONNAIRE - 5/7 Min RER E et ÉCOLES Contacter MR DEJOUET 06.66.17.05.39 Agent Commercial (EI) - RSAC : 489715550 Bobigny Grégory DEJOUET (EI) Agent Commercial - Numér...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
413 kWh/m²/yrF
Class F — 413 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
92 kg CO²/m²/yrF
Class F — 92 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
5 kmLennujaam
12 kmHaridus
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee