Müükapartment
Furnished Flat with Pool near Beach
166 000 €
3860 €/m²
3
Toad kokku
43 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is fully furnished and equipped. The property features a terrace, two parking spaces, and is located on the first and top floor of a recent construction with direct access to a pine forest and a beach within walking distance.
Ehitusaasta2008
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus1 / 2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
14 kmLennujaam
16 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
22 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
24 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
8 kmHaigla
30 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
3 kmPhoto Tour

Furnished Flat with Pool near Beach
166 000 €
3860 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Era Immobilier Lucciana
Viide: 5018
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.